10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’daki kamu kurum ve kuruluşları ile Belediyelere ait yatırım projelerinin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulunun 2020 yılı 3. toplantısı, Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın başkanlığında yapıldı.
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Mustafa Masatlı’nın yanısıra il yöneticileri, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, bölge müdürleri, kamu kurumlarının ve yatırımcı kuruluşların temsilcileri katıldı. İlimizde yürütülen kamu yatırımlarının genel değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda projelerde gelinen son durum hakkında bilgi verilip gerekli koordinasyonun sağlanmasına ilişkin hususlar ve 2021 yılı yatırım teklifleri görüşüldü. Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’ne ilişkin hususlara değinerek yatırımlar konusunda değerlendirmelerde bulunan Valimiz Mustafa MASATLI, “Yatırımcı kurum ve kuruluşlarının, devam eden projeleri ile bu yıl ve önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan yeni projelere ilişkin çalışmalara hız vererek zaman kaybetmeksizin işe başlamaları, kamu kurum ve kuruluşları arasında etkin işbirliği ve koordinasyon sağlanarak yardımlaşmanın artırılması ve kaynakların verimli ve tasarruflu kullanılması önem arz etmektedir” dedi.