10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
ERSAĞ temizlik,ilaç sanayi, kozmetik ve gıda takviyeleri limited şirketi Amasya da bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya firmanın sahibi aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Bekir Sarı da katıldı.
Bekir Sarı konuşmasında Amasya da askerlik yaptığını bu nedenle Amasya ya ayrı bir sevgi duyduğunu 30 yıl sonra geldiği Amasya yı çok beğendiğini ve Amasya da firmamızın bir büro açmasını istediğini belirtti.
Yoğun katılımın olduğu ve samimi bir ortamda geçen toplantıda üyelere ve misafirlere hitap eden Bekir Sarı “Denizli de 17 şirketi ,8 tane fabrikası olan ve 30 ülkede faaliyet gösteren yerli bir firmayız. Yerli ve fosfatsız üretim yapan tek firma olduğunu ve önceliğin geleceğin çocuklarına daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakmaktır” dedi.
Dilek ve temennilerle devam eden toplantı büro tanıtım, çekiliş ve hediyelerle sona erdi. Amasya Ersağ büro müdürü Banu Demirtaş da en kısa sürede Amasya ya büroyu açacaklarını belirtti.
Banu Demirtaş da konu hakkında bilgi almak isteyenlerin 0507213 99 22 nolu telefondan bilgi alabileceklerini söyledi.