10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova Belediyesi, bir mahalleyi daha doğalgaz ile buluşturuyor.
Büyük bölümünün doğalgaza kavuştuğu ilçede Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok’un girişimleri neticesinde doğalgaz hat döşeme çalışmaları Çeltek Mahallesi’nde başlatıldı. Alt ve üst yapılarıyla ‘Daha modern bir Suluova’ için çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri bir yandan kilit parke, kaldırım, kavşak ve asfalt bakım-onarım çalışmalarını devam ettirirken diğer taraftan da halka daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.
Çalışmaları yakından takip ederek yetkililerden bilgiler alan Belediye Başkanı Üçok, “Bugün doğalgaz hattı çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. İlçemizin her köşesine doğalgazın ulaşması için yoğun mesai harcıyoruz. Hemşerilerimize daha konforlu bir yaşam alanı için doğalgazın yeni adresi Çeltek Mahallesi, Hayırlı uğurlu olsun” dedi.