Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Erdem Çelik; “ Gümüşhacıköy’de gezdiğim esnaf sayısı 200’ü geçti, halen gideceğim yerler var. Hiç durmadan çalışacağım. Mutlaka Kazanacağız” dedi.Cumhuriyet Halk Partisinden Gümüşhacıköy Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Erdem Çelik saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Gümüşhacıköy Belediye Başkan Aday Adayı CHP’li Çelik çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Farklı farklı sahalarda adaylık sürecine devam eden Çelik ilçe sakinlerinin yoğun sevgisiyle gittiği her toplantıda büyük ilgiyle karşılanıyor.Geçen hafta Gümüşhacıköy’de esnaf ziyareti yapan Çelik, Adaylık sürecinde çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz, adaymışız gibi çalışıyoruz, vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ve sevgisi karşısında minnettarımİlçemize yönelik yürüttüğümüz adaylık sürecinde nerede ne eksiklik var, mahallelerin sorun ve sıkıntıları neler, daha iyisini nasıl yapabiliriz, ilçe genelinde kent kimliğini ve kaynaşmayı nasıl sağlarız gibi alanların üzerinde ciddi çalışmalar yürütüyoruzDaha yaşanabilir bir Gümüşhacıköy için tüm sorunları ve talepleri dinliyoruz. Gençlere güvenin, gençlere şans verin. Bu ilçeyi gençlere emanet edin” diye konuştu.