Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ak Parti Amasya Milletvekilleri Haluk İpek ve Hasan Çilez, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ettiler. Ziyarette, Amasya ile ilgili çeşitli konuları ele alarak Bakan Özhaseki’ye ilin ve ilçelerinin ihtiyaçlarını ilettiler.Görüşmede Milletvekilleri, Amasya’nın sürdürülebilir kalkınması için atılacak adımlar ve bakanlık tarafından desteklenmesi taleplerini Bakan Özhaseki’ye iletti.Ziyaretle ilgili Milletvekili Haluk İpek “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek Amasya’mız ile alakalı taleplerimizi ilettik, ilimiz ve ilçelerimizde devam eden ve planlanan yatırımlarımızı istişare ettik. Sayın Bakanımıza nazik kabulleri teşekkür ediyoruz” ifadelerini paylaşırken, Vekil Çilez ise, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi Milletvekilimiz Sayın Haluk İpek ile birlikte ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza Amasya’mıza olan ilgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.