10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, iftar çadırlarının 13’üncü gününde Şamlar ve İhsaniye mahalle sakinlerinin sofrasında orucunu açtı.
İftar yemeği sonrası konuşan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şunları kaydetti; “Biz bu şehre selamı yayacağız. Bu şehre sinerjiyi ve güzelliği yayacağız. Bu şehri inanılan, güvenilen umutların olduğu ve geleceğimize ışık tutacak, aydınlık ve müreffeh bir şehir yaparak gelecek nesillere bırakmak için gayret göstereceğiz. Ben üzerime düşen her şeyi yapıyorum. Amasyalı hemşerilerime sunduğum proje kitabındaki 100 projenin hepsini hayata geçireceğim. Cenabı hak bu canı u bedende bıraktığı müddetçe ben o projelerimi sizlere söz verdiğim gibi hepsini yapacağım. Sizlere verdiğim bütün sözleri inşallah bir bir yerine getireceğim. Bunun dışında birilerinin dedikodusuna, lafına asla inanmayın. Soracağınız bir şey varsa gelin bu kardeşinize sorun, zaten biliyorsunuz odamızın kapısı yok, ne kâtibimiz, ne sekreterimiz, ne de özel kalemimiz var selamünaleyküm diyen herkes içeriye girebilir” dedi. İftar çadırında açılan oruçların ardından dua edildi. İftar programına Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Öztürk’ün yanı sıra yaklaşık 800 kişi katıldı.