10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine Amasya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali YILDIZ ve Merzifon İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Şafak KARAKOYUN 15.11.2019 tarihinde ziyaret gerçekleştirmişlerdir.
Ziyaretleri sırasında Birlik Başkanı Güner ASLAN tarafından karşılanmış olup birliğin çalışanlarını tanıştırma, tüm Amasya bölgesindeki faaliyetleri , çalışma konuları, ilimiz tarım ve hayvancılığında yaratmış olduğu katma değer, Ortak Tarım Makine Parkı, Süt Toplama Organizasyonu, ıslah çalışmalarında gelinen nokta, çiftliğim satış mağazası ayrıca Amesia Gıda kimdir, nasıl çalışır, kırsalda yaşayan üreticiler için önemi ve iş ortağı Çalışan Arı Kadınlar Kooperatifinin üretimleri konularına değinildi.