10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’da yaşayan Hasan Doğan (61) karaciğer nakli ile hayata yeniden tutundu.Amasya’da yaşayan Hasan Doğan (61) karaciğer nakli ile hayata yeniden tutundu.Amasya Valisi Dr. Osman Varol ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz, “03-09 Kasım Organ Bağışı Haftası” dolayısıyla Doğan’ı evinde ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Karaciğer nakliyle sağlığına kavuşan Hasan Doğan’dan durumu hakkında bilgi alan Vali Varol, ailesiyle birlikte sağlıklı bir ömür geçirmesi temennisinde bulundu.Organ bağışının çok önemli olduğunu söyleyen Doğan, Vali Varol’a ziyaret için teşekkür ederek, “Ülkemizde 25-30 bin kişi organ bekliyor. Ben de bu organ bekleyen kişilerden biriydim. 3 ay önce karaciğer nakli oldum. Şu an iyiyim ama birçok kişi organ bekliyor. Herkes organlarını bağışlamalı başka birine hayat vermekten daha güzel ne olabilir ki” dedi.