10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Amasya Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunca ‘Beraber Yürüyelim’ temalı yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşün sonunda katılımcılara ve vatandaşlarımıza aşure ikram edildi.
Amasya Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunca gerçekleştirilen yürüyüş, Saraydüzü Kışla Binası Milli Mücadele Müzesi ve Kongre Merkezinin önünden başlayarak Yavuz Selim Meydanında tamamlandı.
İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç, daire amirleri, sporcular ve vatandaşlarımızın katıldığı yürüyüşün sonunda Sultan Bayezit Yurt Müdürlüğü öğrencileri ve personeli tarafından katılımcılara ve halka aşure ikram edildi.