Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Personelinin sağlığını öncelikleri arasında tutan Amasya Belediyesi’nde, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında sağlık taraması yapıldı. Periyodik olarak personelimize yapılan sağlık taramasında solunum fonksiyon testi, işitme, göz taraması, akciğer grafiği ve kan ölçümleri yapıldı. Kan testleri ile personelin karaciğer fonksiyon testlerinden şekere kadar birçok parametresine bakıldı. Amasya Belediye Başkanlığı İş Yeri Hekimi Dr. Ayhan Şahin ile İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Emre Akpınar koordinesinde yürütülen sağlık taramasından geçen belediye personeli, kurumun bu uygulamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, salgın koşullarında sağlık kuruluşlarına gitmek ve kalabalık ortama girmek zorunda kalmamalarından dolayı Amasya Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sarı’ya teşekkür etti.