SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

Amasya Belediyesi tarafından yol bakım ve onarım çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

Amasya Belediyesi tarafından yol bakım ve onarım çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.
Bu haber 09 Ekim 2021 - 9:31 'de eklendi ve 192 views kez görüntülendi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, vatandaşların ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilmeleri için planlanan programlar dâhilinde yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ediliyor.
Bu çalışmalar kapsamında onarımı ve asfaltlaması tamamlanan Ziya Paşa Ortaokulu mevkisinde, sürücüler daha konforlu bir ulaşıma kavuştu.
Ekiplerimiz tarafından işleme alınan bölgelerde belirli periyotlarda vatandaşların Hilal Masa birimine ilettikleri talepler doğrultusunda tespit edilen bölgelerin onarımı hız kesmeden devam ediyor.
Ayrıca yapılan çalışmalar, vatandaşlar tarafından Hilal Masa’ya iletilen teşekkür mesajları ile takdir edildi.
-“Vatandaşlarımızın mutluluğu her şeyden önemli”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları vatandaşlarımızın memnuniyetle karşıladığını görmek bizleri mutlu ediyor. Ekiplerimiz, öncelikle belirlenen bir program dâhilinde ilimizdeki yolları ring halinde tarayarak ivedilikle yapılması gereken bozuk satıhları tespit ederek buralarda asfaltlama çalışmasını gerçekleştiriyor. Kent merkezinde yollarda oluşan çukurların vatandaşlarımızı, özellikle sürücülerimizi mağdur etmemesi için başlattığımız yol iyileştirme çalışmalarımız sürüyor. Bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar, trafik konforunu rahatsız ederken, araç sürücülerine de zor anlar yaşatabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için mahallelerimizdeki yollarda asfaltlama çalışmalarını yaparak sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmeleri için gayret gösteriyoruz. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi ihtiyaç duyulan tüm güzergâhlarda asfaltlama çalışması için seferber ettik. Ekiplerimiz, durmaksızın gösterdiği faaliyetlerle her yere yetişmeye çalışıyor. Asfalt çalışmalarımızın yanı sıra güzergahlarda drenajlardaki çökme ve tıkanıklıklar da tespit edilerek aynı çalışma çerçevesinde tamir edilip temizleniyor. “

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA