Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, semt pazarı ve esnafları gezerek Berat Kandili kutlaması yaptı.AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Temel’in de eşlik ettiği gezilerde Başkan Üçok, esnafın yaşadığı sıkıntıları dinleyerek çözüm önerileri üzerine istişare yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşımlarda bulunan Üçok, “Pandemi kuralları kapsamında 4 ay aradan sonra ilk kez cumartesi günü tezgahını açan pazarcı esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi İlçe Başkanımız Mustafa Temel ile birlikte ziyaret ederek Berat Kandillerini tebrik ettik. Esnaflarımızın hal hatırlarını sorduk. Salgının olumsuz etkisi zamanla azalacak ve inşallah normale döneceğiz. Bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi