10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı 4,5 ayda 200 bin kişi ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.
31 Mart seçimlerinin üzerinden geçen 4,5 aylık sürede Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunanların sayısı 200 bin kişiye ulaştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Sarı, şunları söyledi; “4 buçuk aylık Belediye Başkanlığım süresince, bugün itibariyle ziyaretime gelen misafirlerimin sayısı 200 Bin kişiye ulaşmıştır. Bu süreçte her hemşerim ile tek tek ilgilendim. Amasya’mızın sorunlarını çok iyi analiz ettiğim için hemşerilerimin dertlerini de, sıkıntılarını da, isteklerini de biliyorum. Hiç bir vatandaşımız merak etmesin, çünkü bu sorunların çözümlerini de biliyorum. Her gün ekibim ile birlikte bu sorunların üstesinden gelmek için mesai kavramı gözetmeksizin özveri ile çalışıyoruz. Bu kadar kısa süre içerisinde, vaat ettiğimiz projelerimizin 4 tanesinin ihalesini gerçekleştirdik ve başladık. En kısa sürede diğer dev projelerimiz de hayata geçecek ve söz verdiğimiz gibi Amasya’mızda süregelen tüm sorunlarımızı el birliği ile çözeceğiz” dedi.