10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Amasya Tanıtım Günleri’nde bizleri adeta memleketimizde gibi hissettiren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Amasya Tanıtım Günleri’nde bizleri adeta memleketimizde gibi hissettiren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bu yıl ilki gerçekleştirilen ve 4 gün süren ‘Amasya Tanıtım Günleri’nde Suluova standının yoğun ilgi gördüğünü belirten Başkan Üçok, standın gurbetteki Suluovalıların buluşma noktası olmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.Standı ziyaret eden konuklarla yakından ilgilenen Başkan Üçok, “4 gün boyunca binlerce ziyaretçimizi ağırladığımız Amasya Tanıtım Günleri’nde bizleri adeta memleketimizde gibi hissettiren tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum