10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, NEFES Derneğine katkısından dolayı tüccar Cemil Çelik’e plaket takdiminde bulundu.Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Cuma namazını Hal camide kıldıktan sonra; Cemil Çelik’in daveti üzerine kendileri ile yemekte bir araya geldi. Başkan Sarı, burada; Ortak Akıl Konseyi üyesi, Tüccar Cemil Çelik beyefendiye, NEFES Yardımlaşma Derneğine yapmış olduğu yardımlar ve göstermiş olduğu özveriden dolayı şükranla teşekkürlerini sunarak, bir plaket takdiminde bulundu.Başkan Sarı, burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Bizleri güzel bir sofrada bir araya getiren Sayın Çelik ve çalışanları başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm hemşerilerimin mübarek cuma günü hürmetine işlerinin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.Sarı’ya yemekte, Başdanışman Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çoban ve Hasan Şahin, MHP Belediye Meclis Başkanı Hakkı Özşen, MHP Belediye Meclis Üyesi Celil İnce, Zabıta Müdürü Mustafa Kesler, Sosyal İşler Müdürü Berati Kaynar, Temizlik İşleri Müdürü Salim Keleş eşlik etti..