10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 ETAP BİREYSEL SULAMA HİBE SÖZLEŞMESİ” programına katıldı.
Amasya Valiliğine bağlı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 ETAP BİREYSEL SULAMA HİBE SÖZLEŞMESİ” programı Saraydüzü Kışla Binası Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Programa Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya Belediye Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız, İl Çevre ve şehircilik Müdürü Ahmet Özkan Kaya, Amasya Defterdarı Kaya Kurşun, İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Şeker, Kurum ve Kuruluşların Müdürleri, STK temsilcileri ve Basın mensupları katıldı. Sırasıyla İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Şeker ve Amasya Valisi Dr. Osman Varol günün önemine vurgu yaparak birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından Vali Varol temsili olarak “BİREYSEL SULAMA HİBE SÖZLEŞMESİ”ni imzaladı.
Başkan Sarı ve Başdanışman Yenihan Hibe sözleşme programı imza töreni sonrası Saraydüzü Kışla Binası Salonu’nda açılan PTT Başmüdürlüğü tarafından açılan pul sergisini gezerek Başmüdür Cafer Bolat’tan bilgi aldılar.