10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Şeyhcui mahallesi sakinleri ile çay eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Şeyhçui Mahallesi Yücelenevler sitesi sakinleriyle çay sohbetinde bir araya gelerek, kendileriyle hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Mahalledeki hanımlar ise alana evlerinde hazırladıkları yiyecekleri ve semaverleri ile katılım sağladı. Keyifli ve samimi bir ortamda geçen çay sohbetinde Sarı, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek, ilgili birimlere gerekli notları aldırdı.Bir araya geldiği mahalle sakinlerine ben sizin Belediye Başkanınız değil, abinizim, kardeşinizim, evladınızım diyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “4,5 yıl daha bu kutsal görevi sürdüreceğim. Hemşerilerimin her türlü hakkını koruyacağımı ve onların huzuru ve refahı için yapmam gereken ne varsa onu sonuna kadar yerine getireceğimi buradan tekrarlıyorum” dedi. Konuşmasının ardından mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Sarı, daha sonra davet üzerine Mehmet Karagöz’ün evine misafir olarak, burada aile bireyleri ile samimi bir sohbette bulundu