10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, il dışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı göreve geldiği 7 aylık süreçte 313 bin 107 kişi makamında ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu. Bu anlamda; Emekli Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Fatih Tok ve eşi Fazilet Tok, Ankara Yargıtay 13. Ceza Dairesi Üyesi Basri Bağcı ve eşi Hafize Bağcı (Özel eğitimci), İş adamı, sanayici Ahmet Aksu ve eşi Yıldız Aksu Belediye Kültür merkezinde bulunan makamında Başkan Sarı’yı ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını temennisinde bulundular.
Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Sarı, güzel bir sohbet gerçekleştirdiği misafirleri ile daha sonra akşam yemeğinde buluşarak halleşip, hasbihalde bulundu.
Amasya’nın muhteşem gece manzarası eşliğinde bir akşam yemeği ile ağırladığı misafirlerime, şehrin kültürel değerlerinden ve bu şehre kazandıralacak projelerinden bahseden Başkan sarı, eşsiz manzarası ile büyülenen ve burada olmaktan mutluluk duyan misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.