Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Bizim bu şehir için çok büyük hayallerimiz var. Projelerimizi gerçekleştirdiğimizde Amasya’yı dünyaya entegre etmiş olacağız” dedi.Göreve geldiği 2 yılda büyük projelere imza atan ve Amasya’nın çehresini değiştiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayali olmayanın hayatının olmayacağını söyledi. Gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler ile hemşehrilerinin takdirini toplayan Başkan Sarı, 2 yıldır başarılı projelere imza atıyor.
‘BİZİM BU ŞEHİR İÇİN ÇOK BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR’
Amasya’yı dünyaya entegre edebilmek için gece gündüz proje üretip, hayata geçirmek için yoğun mesai harcadığını söyleyen Başkan Sarı, açıklamasında şunları kaydetti;”Göreve geldiği gün bu zamana kadar Serçoban Evliyası Mesire Alanı, Yeşilkent Projesi, Akdağ suyu, HES projesi, Tramvay, Teleferik, Hayvan Oteli ve 5 Yıldızlı Otel projelerimizi hayata geçirerek, bu şehir için hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Hayali olmayanın hayatı da olmaz. Bizim bu şehir için çok büyük hayallerimiz var. Projelerimizi gerçekleştirdiğimizde Amasya’yı dünyaya entegre etmiş olacağız. Amacımız, şehrimizi herkesin tanıması, bilmesi, adından söz edilmesidir. Ben Amasya’mız için her gün bir proje düşünüyorum. Mutlu insanların yaşadığı müreffeh bir şehir hayal ediyorum. Görev süremiz tamamlandığında hayırla yad edilmek ve hemşehrilerimizin duasını almaktan başka hiçbir amacımız yoktur. Halka hizmet etmek Hakk’a hizmet etmektir. Bizler bu düşünceyi kendimize yol haritası edinerek güzel ve hayırlı niyetle hareket ediyoruz. “Harekette bereket vardır” anlayışıyla yorulduğumuzda başka bir çalışmaya başlayarak kendimizi dinlendiriyoruz. Bizde yorulma yok, mesai kavramı yok, tatil yok. Görevimizin başında hem çalışmalarımıza devam ediyoruz hem de her gün yeni bir proje üretiyoruz” diye konuştu.