10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip ve kıymetli ailesine yeni doğan oğulları için göz aydınlığı dileyerek, bebeğin kulağına ezan okuyarak ismini koydu.
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip ve eşi Demet Dip ve ailesine göz aydınlığı dileyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Daha sonra kulağına ezan okuyarak, besmeleyi şerif okuyarak 3 defa kulağına Ahmet Gökalp ismini seslenerek ismini koydu. Cenabı hak bu yavrumuzu kendi dini ile müşerref kılsın. Dinine, milletine hizmetkâr eylesin. Bahtını açık, gönlünü açık, kalbindekini diline vuran ve hep doğrunun yolunda olan kullarından eylesin diye dua eden Başkan Sarı’ya göz aydınlığı ziyaretinde Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan ve MHP Amasya Belediye Meclis Üyesi Celil İnce eşlik etti. Bir süre bebeği seven Sarı, hediyesini taktıktan sonra aileyi tekrar tebrik ederek Recep Dip ve ailesinin evinden ayrıldı.