10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Açı Okullarına bir ziyaret gerçekleştirerek, yöneticileri ile bir süre sohbet etti.
Açı Okulları’nın nazik daveti üzerine sabah mesaisinde bir ziyaret gerçekleştiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet sarı, öğrencilerle de tanışarak, hatıra fotoğrafı çektirdi. Akabinde; Açı Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Malik Şakalakoğlu, Kurum Avukatı Nuri Eken, Kurum Müdürü Rafet Macif, İlköğretim Müdür Yardımcısı Sadık Duran, Ortaöğretim Müdür Yardımcısı Gonca Kılıç ve yönetim kadrosu ile kahvaltı eşliğinde, 2019-2020 öğretim yılı hakkında uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Sarı, Eğitim-Öğretim anlamında Amasya’daki başarılar ve eksikler üzerine yönetimle hasbihal ederek gerekli notlar aldı. Kahvaltıda Başkan Sarı’ya Başdanışmanım Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şahin, Sosyal İşler Müdürü Berati Kaynar ve MHP Belediye Meclis Üyesi Cahit Aktaş eşlik etti. Açı Okulları Yönetim Kadrosuna ve çalışanlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kendilerine başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini temennisinde bulundu.