10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
İlimizde madde ve teknoloji bağımlılığı ile mücadele amacıyla Valiliğimizin himayesinde uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’ndaki üniversite öğrencilerine yönelik seminer gerçekleştirildi.
Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığındaki Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısında alınan karar gereği; ilimizde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda öğrenim gören öğrencilerin velilerine yönelik İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Yeşilay Cemiyeti Amasya Şubesi’nin katkı ve destekleriyle uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) bünyesindeki Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’nda bulunan üniversite öğrencilerine yönelik bağımlılıkla mücadele semineri gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan Sosyal Çalışmacı Burak Becer, ‘Gençlik ve Bağımlılık’ konulu seminerde öğrencilerle bilgiler paylaştı.
Proje kapsamında ‘Bağımlılık ve Madde Bağımlılığı’, ‘Teknoloji Bağımlılığının Çocuklar Üzerindeki Etkisi’, ‘Bağımlılığa Karşı Eğitimin Gücü’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Anne-Baba Tutumları’ eğitimleri ile gençlik merkezi ve Yeşilay Cemiyeti’nin tanıtılmasına yönelik çalışmalar uygulanıyor.
İlimizde madde ve teknoloji bağımlılığı ile mücadele amacıyla Valiliğimizin himayesinde uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’ndaki üniversite öğrencilerine yönelik seminer gerçekleştirildi.
Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığındaki Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısında alınan karar gereği; ilimizde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda öğrenim gören öğrencilerin velilerine yönelik İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Yeşilay Cemiyeti Amasya Şubesi’nin katkı ve destekleriyle uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) bünyesindeki Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’nda bulunan üniversite öğrencilerine yönelik bağımlılıkla mücadele semineri gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan Sosyal Çalışmacı Burak Becer, ‘Gençlik ve Bağımlılık’ konulu seminerde öğrencilerle bilgiler paylaştı.
Proje kapsamında ‘Bağımlılık ve Madde Bağımlılığı’, ‘Teknoloji Bağımlılığının Çocuklar Üzerindeki Etkisi’, ‘Bağımlılığa Karşı Eğitimin Gücü’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Anne-Baba Tutumları’ eğitimleri ile gençlik merkezi ve Yeşilay Cemiyeti’nin tanıtılmasına yönelik çalışmalar uygulanıyor.
İlimizde madde ve teknoloji bağımlılığı ile mücadele amacıyla Valiliğimizin himayesinde uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’ndaki üniversite öğrencilerine yönelik seminer gerçekleştirildi.
Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığındaki Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısında alınan karar gereği; ilimizde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda öğrenim gören öğrencilerin velilerine yönelik İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Yeşilay Cemiyeti Amasya Şubesi’nin katkı ve destekleriyle uygulanan ‘Farkına Var’ projesi kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) bünyesindeki Sultan Bayezid Öğrenci Yurdu’nda bulunan üniversite öğrencilerine yönelik bağımlılıkla mücadele semineri gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan Sosyal Çalışmacı Burak Becer, ‘Gençlik ve Bağımlılık’ konulu seminerde öğrencilerle bilgiler paylaştı.
Proje kapsamında ‘Bağımlılık ve Madde Bağımlılığı’, ‘Teknoloji Bağımlılığının Çocuklar Üzerindeki Etkisi’, ‘Bağımlılığa Karşı Eğitimin Gücü’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Anne-Baba Tutumları’ eğitimleri ile gençlik merkezi ve Yeşilay Cemiyeti’nin tanıtılmasına yönelik çalışmalar uygulanıyor.