10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Her fırsatta çocukları ziyaret ederek hepsiyle yakından tek tek ilgilenen Funda Varol’u Anneler Gününde pandemi nedeniyle ziyaret edemeyen çocuklar Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleriyle çiçek göndererek gününü kutladı.
Yeşilırmak Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklardan Hilal Kara; “Bizlerle her zaman anne şefkatiyle yakından ilgilenmeye çalışan Funda Varol’u anneler günü nedeniyle arkadaşlarımızla birlikte ziyaret etmek isterdik. Lakin koronavirüs salgını nedeniyle bu şu anda mümkün gözükmüyor. Bizde arkadaşlarımızla Vefa Sosyal Destek Grubu ekibiyle çiçek göndermeye karar verdik. Bu vesile ile ben ve arkadaşlarım başta Funda VAROL Hanımefendinin ve bizlere emeği geçen tüm kadınların anneler gününü kutluyoruz” dedi.