10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Yılın en kaliteli mantı evi ve restoranı”ödülünü kazanan işletme sahibi Medine Kürkçü ve İşletme Müdürü Ülkümen Pelitli’yi makamında misafir etti.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İstanbul Büyük Dere Yalısında düzenlenen 2019 Gold Faces Of Turkey yarışmasında “Yılın en kaliteli mantı evi ve restaorantı” ödülünü almaya hak kazanan Amasya Mantı Evi İşletmecisi Medine Kürkçü ve İşletme Müdürü Ülkümen Pelitliyi makamında misafir etti.
Başkan Sarı, “Böylesine büyük bir platformda Amasya’mızın ismini duyuran ve tanıtımına katkı sağlayan başta Amasya mantı evi ve restoran işletmecisi Medine Kürkçü Hanımefendi olmak üzere İşletme Müdürü Ülkümen Pelitli ve personelini gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.