10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Amasya Kadın Girişimciler Başkan Yardımcısı Merzifon Temsilcisi Elif Kılıç, TOBB Kadın Girişimciler Bilgilendirme Semineri programına katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve iştiraklerini tanıtmak, genel ekonomik gelişmeler ve Türk dış politikası hakkında bilgilendirmek amacıyla, TOBB Sosyal Tesisleri’nde “Kadın Girişimciler Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.
Seminerde alanlarında duayen kabul edilen bir çok eğitimciden bilgiler aldığını belirten Kılıç, seminer sonrası yaptığı açıklamada, “TOBB Kadın Girişimciler Bilgilendirme Semineri programı kapsamında, TOBB’un kurumsal yapısı, küresel gelişmeler ve ülkemiz, finansal yönetim, protokol kuralları, girişimcilik faaliyetleri, e-ticaret, vergi uygulamaları gibi konularda alanlarında duayen kabul edilen bir çok eğitimciden bilgiler aldık. İki günlük programımız içinde geleceğimiz gençlerimiz için yoğun teknoloji ile kurulan üniversitemizi gezme fırsatımız oldu. Analitik düşünmeyi yaygınlaştırmayı hedefleyen, eğitim yapısı, pozitif bakış açısıyla oluşturulan bilim merkezi beni umutlandırdı. Bu fırsatı bize tanıyan, kadınların her düzeyde ve her sektörde görünür olması için sonsuz emek harcayan TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, TOBB Dış İlişkiler Başkanı ve Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Dursun Dağdelen’e, Başarılı organizasyonları TOBB Girişimcilik Müdürü Sayın Batuhan Demir’e ve Girişimcilik Müdürlüğü Uzmanı Sayın Handan Köse’ye kıymetli akademisyenlerimize ve tüm TOBB ailesine çok teşekkür ederim dedi.