Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ankara temasları kapsamında siyasi parti temsilcileri ile şehrin geleceğini yakından ilgilendiren konular hakkında ile görüşme ve toplantılar gerçekleştirdi.
Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ak Parti Grup Başkanı Prof. Dr. Naci Bostancı’nın başkanlığında AK Parti Amasya Milletvekilleri M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Eraslan ve Başdanışman Ahmet Yenihan ile birlikte, Amasya adına yapılacak işleri, programları ve belirlenecek yol haritası üzerine toplantı ve görüşme gerçekleştirdiler. Toplantı sonrası Başkan Sarı, “Masaya yatırdığımız ve şehrimiz için önem teşkil eden çalışmaların hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.