10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunun 2019 Faaliyet Programında yer alan ve 03-08 Eylül 2019 Tarihleri arasında Antalya-Anfaş’ta gerçekleştirilen, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Dünya Milli Takım Şampiyonasın da toplamda 64 siklette 452 sporcu yarıştı.
İlimiz temsilci sporcusu Muhammed Faruk İçel, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Dünya Milli Takım Şampiyonasında Büyük Erkekler 95 KG da Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya ile Amasya’ya döndü.
Amasya Gençlik ve Spor il Müdürü Kadir Kılıç, Muhammed Faruk İçel’i makamında misafir ederek tebrik ve katılacağı Dünya Şampiyonasında başarılar diledi.
Sporcumuz Muhammed Faruk İçel, 05-10 Kasım tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri Dubai gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Sporcumuza başarılar dileriz.