Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’da sabah saatlerinde oluşan sis adeta bir denizi andırdı. Amasya’nın bin 68 rakımlı Ermiş Köyünden Amasya’ya bakıldığında eşsiz güzellikte oluşan sis denizi adeta büyüledi.
Pikniğe gelen vatandaşlardan Mine Türkoğlu, “Amasya merkezinden oldukça uzakta yüksek bir yere geldik. Adeta deniz varmış gibi bir manzaraya sahibiz. Sis sanki bugüne özel bir duygu yarattı bizde. Çok güzel oldu.” dedi.
Piknik yapan vatandaşlardan Seyit Ahmet Kanık, “Bugün Lokman tepesindeyiz, çocuklarımızla uçurtma şenliği yapıyoruz. Şansımıza muhteşem bir hava, muhteşem bir manzara var. Gerçekten buranın ne olduğunu bilmeyenler aşağıda deniz var zannediyor. Muhteşem bir manzara, herkesi burayı gezmeye, görmeye davet ediyoruz.” diye konuştu. Sabah saatlerinde oluşan sis yaklaşık birkaç saat sonra dağıldı.