10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gümüşhacıköy Kemal Paşa İlkokulu öğrencileri, ortağı oldukları uluslararası “Gezelim Görelim Mesleğimizi Seçelim” e-Twinning projesi çerçevesinde, valilik mesleğini tanımak ve röportaj yapmak için Vali Dr. Osman Varol’u ziyaret etti.
Gümüşhacıköy Kemal Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Acar, Öğretmen Aliye Erol ve ilkokul öğrencileri, ortağı oldukları uluslararası “Gezelim Görelim Mesleğimizi Seçelim” e-Twinning projesi kapsamında, valilik mesleğinin tanıtımını yapmak üzere Vali Dr. Osman Varol’u ziyaret ettiler.
Projenin Nisan ayı etkinliği kapsamında yapılan ziyarette valilik mesleğinin kolay ve zor yönleri, valinin görevleri ve yönetim sağlarken dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi alan öğrenciler, Vali Varol ile röportaj yaptı.