10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ TR83/19/MES/0115 Referans nolu MUTFAK SANATKARLARI AKADEMİSİ PROJESİNİN KABUL OLDUĞU MÜJDESİNİ VERDİ.
Başkan Kırlangıç konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı;”Amasya ilinde sektörel insan kaynağı ihtiyacını karşılamak adına mesleki eğitimlerin geliştirilmesine katkı sağlayarak, sanayi üniversite işbirliğini desteklemek ve şehrimizde faaliyet gösteren otel, restoran ve kafeteryalarda bulunan mutfak personellerinin, alanlarındaki bilgi,
beceri, tecrübelerinin geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak amacıyla, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2019 Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programına Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak sunmuş olduğumuz TR83/19/MES/0115 Referans nolu MUTFAK SANATKARLARI AKADEMİSİ isimli projemiz kabul edilmiştir. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum”dedi..