10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Merzifon ilçesine bağlı 70 tane köyde kullanmak üzere Amasya İl Özel İdaresi bünyesine 1milyon 350 bin TL değerinde bir greyder alındı. Merzifon’a bağlı 70 tane köyün kullanmakta olduğu bir adet greyder olduğunu ve yetersiz kaldığını ifade eden AK Parti Amasya İl Genel Meclis Üyesi Ömer Erkek, yeni alınan greyderle köy halkına daha hızlı ve etkin hizmet vereceklerini söyledi. Alınan greyderin hayırlı olmasını dileyen Erkek, “Merzifon’umuzun 70 köyü bulunmaktadır. Bir Greyderimiz vardı. Köylerimizde greyder konusunda eksikliğimiz oluyordu. Şimdi Merzifonlu Karamustafa Paşanın şehri Merzifon’umuza iki greyderle hizmet vereceğiz. Amasya İl Özel İdaremize, Merzifonlu Karamustafa Paşanın şehri Merzifon’a hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin” dedi.