Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine Prof.Dr. Yücel Öksüz atandı.2017 yılından bu yana dekanlık görevini yürüten Prof. Dr. Mustafa Kandemir’den görevi devralan Prof. Dr. Öksüz, “Değerli çalışma arkadaşlarımızın bıraktıkları yerden huzur ve güven ortamı içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Elimizden geldiği kadar bilimsel verilere uygun davranmak kaydı ile bu süreci yürütmeye çalışacağım” dedi.Kendisine başarılar dileyen Kandemir’e hizmetleri dolayısıyla teşekkür eden Öksüz, “Sadece bilimsel veriler doğrultusunda hareket ederek, bütün hocalarımıza aynı yakınlıkta durarak ve devletimizin temel ilkelerine zerresine kadar sadık kalarak üniversite vizyonuna hizmet etmeye çalışacağım” diye konuştu.Eğitim Fakültesinin Amasya Üniversitesi’nin en eski ve kendine ait gelenekleri olan fakültesi olduğunu hatırlatan Rektör Yardımcısı Halil Apaydın da, “Bundan sonraki süreçte Yücel Öksüz hocamız, Mustafa Kandemir hocamızın bıraktığı yerden daha geliştirerek fakültemize katkı vermeye devam edecek. Biz yönetim olarak hep birlikte Yücel hocamla çalışacak olmaktan ve Mustafa hocamla çalışmış olmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.