Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
AMASYA BELEDİYESİ ATIK SU TESİSLERİNDE YANGIN MEYDANA GELDİAmasya Belediyesine bağlı Atık Su Arıtma Tesislerinde akşam 18:00 sularında yangın meydana geldi.Ziyaret beldesinde bulunan tesisteki yangına ilk müdehaleyi görevliler yangın tüpleri ile yaparken, olay yerine gelen Ziyaret Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri 2 saatlik bir çalışma sonucu yangını kontrol altına alarak söndürdü.Alınan bilgiye göre,Tesis içerisinde kapalı alanda bulunan sürücülü otomasyon panosundaki sürücüler alev alarak yangının çıkmasına neden oldu. Yangın nedeniyle maddi değeri 500 bin TL’yi bulan 4 adet otomasyon panosu tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.Yangın sırasında olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı gazetecilerin kundaklama var mı? şeklindeki sorularına “”Yangının çıkış nedeni panolar içindeki sürücülerden kaynaklanıyor. Kundaklama gibi bir durum söz konusu değil. Olayla ilgili jandarmamız detaylı bir inceleme başlattı. Herkese büyük geçmiş olsun diliyorum.” dedi.