10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Altı Nokta Körler Derneği Amasya Şubesi İl Jandarma Alay Komutanlığı katkılarıyla Burak Atlı Okçuluk ve Spor Kulübüne ait İlyas Köyde bulunan spor tesisinde görme engelli üyelerimiz Jandarma personeli refakatıyla spor kulübü başkanımız Mehmet Akif Çelik ve başkan yardımcısı Medet Karayazı nezaretinde önce ses ile yönlendirilerek ok attılar ve daha sonra tesiste bulunan atlara binerek etkinliği tamamladılar. Dernek Başkanı Musa DEMİRYARAR arkadaşlarımızın bir çoğunun ok atmadığını ve ata binmediğini söyleyerek bu hazzı ilk defa yaşadıklarını ifade ettiklerini söylemesi üzerine engelli bireylerin sağlıklı insanlar gibi bir çok sporları yaptıklarını ilk defa da olsa bugün ata sporumuz olan Okçuluk ve Ata binme faaliyetini burada gerçekleştirdik dedi.
Bu güzel etkinliğin yapılmasında bize katkı sağlayan İl Jandarma Alay Komutanımız Jandarma Albay Ali Yıldız’a, Burak Atlı Okçuluk ve Spor Kulübüne, İlyas Köy Muhtarına ve jandarma personeline teşekkür etti.