Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Dernekler Federasyonu ADEF Genel Baskanı Turan Sayar ve Genel Sekreteri Salih Turgut ile birlkte 19 Ocak 2023 Perşembe günü Suluova Belediye Baskanlığında;
Amasya Milletvekili Hasan Cilez, Tasova Belediye Baskanı Bayram Öztürk, Ziyaret Belediye Baskanı Mehmet Uyanık ve Ev sahibi Suluova Belediye Baskanı Fatih Üçok ile ADEF’in Projesi ile ilgili bilgi paylaşımında bulundular.
Genel Baskan Turan Sayar toplantı sonrası yaptığı açıklamada: “Milletvekili Çilez ve Belediye baskanları ile Projemize iliskin karsılıklı görüş alisverisinde bulunduk. Katılımcılar projeyle ilgili olumlu düşüncelerini dile getirdiler.
Sayın Vekilimize ve Belediye baskanlarimiza ayrıca ev sahibi olarak bizleri makamında ağırlayan Fatih Üçok belediye baskanımıza tesekkür ederiz.” dedi.