10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Suluova ilçesinde Şehit Mustafa Bilgili Ortaokulu’nda yapılan Bayrak Töreni’ne katılan Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, okul bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Fırsat buldukça her hafta bir okuldaki Bayrak Töreni’ne giderek; öğretmen ve öğrencilerle aynı havayı teneffüs etmenin önemine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, 2023 Eğitim Vizyonu ışığı altında Şanlı Bayrağımızın daha da yükselmesi için hep birlikte azimle çalışmaları gerektiğinin altını çizerek; öğrencilere zamanı iyi değerlendirmeleri, bu güzel yılların ve kendilerine sunulan imkanların kıymet ve değerini bilmeleri tavsiyesinde bulundu.
Bayrağımız inmesin, ezanımız dinmesin diye ecdadımızın mazide verdiği mücadeleye öğrencilerimizin derslerine çok çalışarak ve kendilerini geliştirerek destek vermelerini isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, göklere çektiğimiz şanlı bayrağımızın asil dalgalanışını yaşamak için idarecisinden öğretmenine öğrencisinden velisine herkese büyük görevler düştüğünü ifade etti.
İdareciler olarak en önemli görevlerinin geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi yarınlara en iyi şekilde hazırlamak olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, güçlü Türkiye’nin ve 2023 hedeflerimizin en büyük umudu ve güvencesinin de yine öğrencilerimiz olacağının altını çizdi.
Okul Müdürü İlhami Pekşen’den okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, okul idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.