Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
1’nci Erasmus+ Staff Week etkinliği, Amasya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi. 8 farklı ülkeden 21 akademisyenin katılımıyla başarılı bir şekilde tamamlanan etkinlikte, misafirler, 5 gün boyunca her sabah akademik eğitimlerle birlikte çeşitli kültürlerarası paylaşımlarda bulundu.
Etkinlik süresince, katılımcılar Amasya’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezdi. Boraboy Gölü’nde yürüyüş yapma ve piknik yapma imkânı buldu. Ayrıca katılımcılara Kapadokya gezisi fırsatı sağlandı.
Misafirler; dolu dolu geçen her günün ardından teşekkürlerini sunarak ayrıldılar. Bu etkinlik ile misafirlere, hem akademik paylaşımların yapıldığı bir platform sunularak bilgi alışverişi teşvik edildi, hem de Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı sunuldu.
Amasya üniversitesi tarafından bölgede bir ilk olarak ön plana çıkan 1’inci Erasmus+ Staff Week kültürlerarası etkileşimi ve uluslararası işbirliğini sağlamak ve devam ettirmek konusunda Amasya Üniversitesini öne çıkarmıştır.