10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Valimiz Dr. Osman Varol, Milletvekillerimiz M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez ve ilimiz yöneticileriyle birlikte Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.
Vali Varol, Tarım Şehri Amasya’mızın gelişimine yönelik uygulanan ve planlanan yatırımlar ile projelere ilişkin bilgiler verdiği Bakan Pakdemirli’ye ilgisi ve desteği dolayısıyla teşekkür etti.
Bakan Pakdemirli, ilimizin ihtiyaçlarına ilişkin konular hakkında görüş alışverişinde bulunduğu Vali Varol ile Milletvekillerimiz M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez ve beraberindeki İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ile Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık’ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.