Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Merzifon ilçesinde huzurevi sakinleriyle birlikte fidan dikti.Amasya Valisi Masatlı, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası programı kapsamında Merzifon Huzurevinde bir araya geldiği büyüklerin hal ve hatırlarını sorarak kendileriyle bir süre sohbet etti. Yaşlılarla birlikte fidan dikme etkinliği gerçekleştiren Masatlı, huzurevi sakinlerinin Yaşlılar Haftası’nı kutladı ve büyüklerin her zaman baş tacı olduklarını ifade etti. Merzifon’daki yüksek vaka sayısına ilişkin olarak Vali Masatlı, Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Belediye Başkanı Alp Kargı ve daire amirleri ile birlikte ilçenin muhtelif alanlarında denetim gerçekleştirdi.Merzifon halkı ve esnaflara tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulunan Masatlı, işletme sahipleri ile vatandaşlardan tedbiri elden bırakmamalarını istedi