Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Valisi Yılmaz Doruk, kentte gerçekleştirilen tarımsal sulama ve içme suyu teminine yönelik çalışmaları incelemek üzere Devlet Su İşleri 73. Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.Ziyaret sırasında, Vali Doruk, DSİ 73. Şube Müdürü Turgut Yorulmaz’dan, barajlar, göletler ve kanalların yapımı gibi su temini ve sulama projeleri hakkında detaylı bilgi aldı.Vali Doruk’un ziyareti, kent genelinde sürdürülen su yönetimi projeleri ve altyapı faaliyetleri üzerine odaklandı. Devlet Su İşleri’nin Amasya’daki 73. Şube Müdürlüğü’nde yapılan bu ziyaret, yerel tarımın ve su temininin güçlendirilmesine yönelik stratejik adımların değerlendirilmesine olanak tanıdı.Ziyaret sırasında, DSİ 73. Şube Müdürü Turgut Yorulmaz, devam eden projelerin ilerleme durumu, tamamlanan işler ve planlanan faaliyetler hakkında Vali Doruk’a kapsamlı bir brifing sundu. Vali, DSİ’nin bölgedeki su kaynaklarını etkin bir şekilde yönetme ve kullanma çabalarını yakından inceledi.Amasya Valisi Yılmaz Doruk’un Devlet Su İşleri 73. Şube Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği bu çalışma ziyareti, su kaynaklarıyla ilgili stratejik planların gözden geçirilmesine ve kentteki tarımsal sulama ile içme suyu temini gibi hayati konuların ilerlemesine önemli bir katkı sağladı.