SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu
Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Kadın ve Gençlik Kolları ve TDV gönüllüleri tarafından yürütülen ”Kış Bayramı ” ve “İlmek İlmek İyilik” kampanyası kapsamında Amasya’da bulunan her kesimden ihtiyaç sahibi çocuklara hayırseverlerin desteği ile “1 Mont 1 Bot” ve atkı bere hediye edildi.
Sultan II Bayezid Külliyesi avlusunda bulunan Diyanet Kitap Kafe’de yapılan hediye dağıtımında çocukların yüzlerindeki tebessüm ile herkesin yüreği ısındı.
Dağıtım programına Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın eşi Esra Masatlı, İl Müftüsü Durmuş Ayvaz’ın eşi Şükriye Ayvaz, TDV Kadın ve Gençlik Kolları ve TDV gönüllüsü kadınlar katıldı.
Çocukların mutluluğuna şahitlik eden Esra Masatlı Türkiye Diyanet Vakfı Kadın ve Gençlik Kollarına ve gönüllü insanlara bu anlamlı hediyelerinden dolayı teşekkür etti.
İhtiyaç sahibi vatandaşlar da hediyelerden dolayı İl Müftülüğüne ve TDV Amasya Şubesine teşekkür ettiler.

ÜŞÜYEN ÇOCUK KALMASIN

Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Kadın ve Gençlik Kolları ve TDV gönüllüleri tarafından yürütülen ”Kış Bayramı ” ve “İlmek İlmek İyilik” kampanyası kapsamında Amasya’da bulunan her kesimden ihtiyaç sahibi çocuklara hayırseverlerin desteği ile “1 Mont 1 Bot” ve atkı bere hediye edildi. Sultan II Bayezid Külliyesi avlusunda bulunan Diyanet Kitap Kafe’de yapılan hediye dağıtımında çocukların yüzlerindeki […]

27 Aralık 2022 'da eklendi ve 342 views kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA