10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, İlk yapılacak seçime kendi amblemimizle gireceğiz dedi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Amasya Gelecek Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti, basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Gelecek Partisi Amasya İl Başkanı Ali Kurt; “Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün bey bugün partimizi ziyarete geldi. Amasya’mıza hoş geldiniz. Şuanda 53 ilde biz teşkilatımızı kurduk, yakında 60’a çıkacak. Sosyal medya ve yerel basınla teşkilatlanma yapıyoruz, herkese teşekkür ediyoruz. Amasya’mızda da il teşkilatımızı kurduk. Merkez ilçe teşkilatımızı da kuracağız, Merzifon teşkilatımızı da kurduk. Sonra bir ilçe daha kurup teşkilatlanmamızı böylece sağlamış olacağız. İnandık ve Türkiye’ye demokrasiyi getirmek için yola çıktık“ dedi. Amasya’da il teşkilatını ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün; “153 kurucu arkadaşımızla partimizi kurduk. Hiçbir mezhepten hiç kimseyi ayırmadık. Pandemi sürecinden önce 53 il başkanımızı atadık, yani şuana kadar 53 il başkanımız atamış olduk.170 tane de ilçe başkanımız atandı. Bütün teşkilatlarımızı en kısa sürede seçim kanunun gerekliliklerini yerine getirir şekilde tamamlayacağız. İlk yapılacak seçime kendi amblemimiz çınar ağacı amblemimizle gireceğiz. Niyetimiz açık, şeffaf, kucaklayıcıyı, hiç kimseyi ötekileştirmemek. Farklı düşünenlerin bile aynı hedefe kilitlendiği güzel bir birliktelik oluştu, inşallah hep beraber götüreceğiz. Herkese teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcısı Üstün Gelecek Partisi Merzifon İlçe Başkanı Bekir Kurt’a mazbatasını takdim etti.