Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Türkiye’nin ilk yerli elektrikli aracı TOGG’u inceleyen Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, TOGG’un otomobil devleri tarafından üretilen benzer araçlardan daha kaliteli olduğuna dikkat çekti.
Amasya’nın ardından Suluova’da görücüye çıkarılan TOGG’u inceleyen Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, daha önce ekranlardan gördüğü TOGG’a hayran kaldı. İçine binince kalitesini daha yakından hissettiğinin altını çizen Üçok Avrupalı otomobil devi markalar tarafından üretilen elektrikli araçlar içinde TOGG’un kalite olarak farklı bir seviyede olduğuna dikkat çekti. TOGG’u çok beğenen Başkan Üçok en kısa zamanda yerli ve milli TOGG’a sahip olmak istediğini dile getirdi. En kısa zamanda kendisine ve Amasyalı hemşehrilerine TOGG sahibi olmayı diledi.
“Arabamız gayet güzel. Türk Milletinin, Türk Mühendisliğinin eseri. İnşallah bunun daha iyilerini de görecek milletimiz. Millî Gururumuz TOGG’un içerisindeyiz. Türkiye’nin ilk yerli otomobili. Bir yapıldı pir yapıldı. Avrupadaki emsallerine göre çok daha kaliteli çok daha estetik bir araç. Bu özelliğiyle de vatandaşların övgüsüne mazhar oldu. Ben de çok beğendim. İnşallah en kısa zamanda Cenab-ı Hakk buna binmeyi nasip eder. Tüm hemşehrilerimize nasip etsin inşallah.” ifadelerine yer verdi.