Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Taşova Orman İşletme Müdürü Levent Morkan, ‘Orman Haftası’nda ilçede toplam 11 bin muhtelif türde fidan dikim ve dağıtımı yapacaklarını açıkladı.Amasya’nın Taşova ilçesinde Orman Haftası nedeniyle Taşova Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri Taşova Devlet Hastanesi bahçesine fidan dikti. Taşova Devlet Hastanesi bahçesinde gerçekleştirilen programına 21-26 Mart Ormancılık Haftası sebebiyle gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, Taşova Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Taşova Devlet Hastanesi Baş Hekimi Edip Alptuğ Kır, Taşova Orman İşletme Müdürü Levent Morkan, Hastane personeli ve orman koruma memurları katıldı.Taşova Orman İşletme Müdürü Levent Morkan, “Ormancılık Haftası kapsamında ilçemizde pandemi koşulları gözetilerek fidan dikim ve dağıtım etkinliği gerçekleştirdik. Bin 500 adet aşılı ceviz olmakla birlikte toplamda 11 bin adet muhtelif türde fidan dikim ve dağıtım etkinliğini hafta boyunca devam edeceğiz. Dünya genelinde bu hafta baharın başlangıcı bitkilerin uyanışı ile birlikte doğanın canlanışı olarak her yıl büyük coşkuyla kutlanacak bir gün. Orman sevgisi, küçük yaşlarda başlar ve insan büyüdükçe artar. Sizlerin yapacağı çalışmalarla ormanlarımız artacak, topraklarımız erozyonla akıp gitmeyecektir” ifadelerini kullandı.