Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova İtfaiyesi geride bıraktığımız 2023 yılında başarılı müdahalelere imza atarak, hayatlar kurtardı.Suluova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 2023 yılı içinde 519 olaya müdahale ederek etkili bir performans sergiledi. Sürekli görev başında olan itfaiye ekipleri, Suluova genelindeki çeşitli durumlarla başa çıkmak üzere hazır bekledi. Aynı zamanda, Türkiye’nin çeşitli bölgelerini etkileyen Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde de yer alarak, göçük altında mahsur kalan kişileri kurtarma ve benzeri operasyonlarda görev aldı.Suluova İtfaiye Birimi, 2023 yılında 54 yangına, 241 anız ve ot yangınına, 105 trafik kazasına ve 84 arama kurtarma operasyonuna katıldı. Ayrıca, 35 sel ve su baskını gibi doğal afetlere müdahale eden ekipler, kentte bulunan çeşitli kurumlarla iş birliği yaparak yangın ve diğer afetlere karşı alınacak tedbirler konusunda eğitim ve bilgilendirmeler gerçekleştirdi.Suluova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, hızlı ve etkili müdahaleleriyle güvenliği ön planda tutarak vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak adına aktif bir rol üstlendi.