Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediyesi Fen İşleri ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelindeki alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Olası su taşkınlarının önüne geçmek ve oluşan arızaların giderilmesi için belediye ekiplerince mahallelerdeki, ana boru su hatları onarım ve bakım çalışmaları sürdürülüyor.
Yağmurlu mevsimlerde meydana gelebilecek taşkın oluşumlarının önüne geçecek çalışmalarda yürüten ekipler, ihtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışmaların devam edeceğini bildirdi.
“Amasya’nın sadece bugünü değil, geleceği için de çalışıyoruz”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini, Amasya Belediyesi olarak en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.
Sık, sık çalışanlar ile bir araya geldiğini ve çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunduklarını ifade eden Başkan sarı, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Belediye personelimiz halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışıyor. Kıymetli hemşerilerimiz hizmetin en güzelini hak ediyor. Bizlerde sık, sık vatandaşlarımız, esnaflarımız, sivil tolum kuruluşlarımız, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bir araya geliyoruz. Hepimiz ortak noktası Amasya. Halkımız hizmetin en güzeline layık. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte Amasya’mız daha kaliteli, modern ve sağlıklı bir altyapıya kavuşacaktır. Modern ve sağlıklı altyapı, sorunsuz bir şehir ve mutlu insanlar demek. Bütün çalışmalarımız ve planladığımız projeler Amasya’mızı daha huzurlu, hemşerilerimizi ise daha mutlu hale getirecektir. Mahallelerimizde halkımıza söz verdiğimiz gibi uzun yıllardır yapılması talep edilen tüm sokaklarımız altyapısı ve üstyapısı ile güzel bir görünüme kavuşacak. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır düşüncesiyle hareket ediyoruz.”