Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Pandemi sürecinde olduğu gibi normalleşme sürecinde de işletmelerin yanında olmaya devam ediyor.Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın talimatları Ruhsat Denetim Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri normalleşme sürecinde uzun süre kapalı kalan işletmelere ziyarette bulunarak, kendilerinin istek ve taleplerini dinlediler. Salgın sürecinde yasaklardan etkilenen ve uzun süre kapalı kalan işletme sahipleriyle sohbet ederek her daim yanlarında olduklarını belirten belediye ekipleri, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın selamını ileterek kendilerine moral verip, destek oldular.‘BU ZORLU SÜRECİ EL BİRLİĞİYLE AŞACAĞIZ’Pandemi sürecinde olduğu gibi normalleşmede de bu zorlu süreçleri el birliğiyle aşacaklarını söyleyen Başkan Sarı konuşmasında şunları kaydetti;“Biz yardımlaşmayı bilen ve seven bir toplumuz. Salgın süreci her bir vatandaşımızı maddi, manevi ve psikolojik olarak etkiledi. Esnafımız ise bu durumdan olumsuz bir şekilde daha fazla etkilenmiş oldu. Bizler bu zor günleri dayanışma ve yardımlaşma içerisinde geride bırakacağız. Amasya Belediyesi olarak her daim esnafımızın yanındayız” dedi.