Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığına, 2547 sayılı Kanunun 16/a maddesi gereğince Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Mehmet Topal vekaleten atandı. Prof. Dr. Mehmet Topal dekanlık görevini Prof. Dr. Meryem Çetin’den devraldı.
Rektörlük Makamında gerçekleştirilen devir-teslim töreninde; görevlerin bir nöbet olduğuna dikkat çeken Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, “Prof. Dr. Meryem Çetin’e bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin yeni Dekanı Prof. Dr. Mehmet Topal’a görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meryem Çetin’e dekanlık görevi boyunca fakülteye yaptığı katkılardan dolayı çiçek takdim etti.