Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Emniyet Müdürlüğü Kızılay işbirliği ile Cumhuriyetin 100. yılında 100 ünite kan bağışında bulundu. Amasya Emniyet Müdürlüğü binası içinde konuşlanan Türk Kızılay, polislerden kan bağışı aldı. Polislerin kan bağışına ilgileri oldukça fazlaydı. Polisler öğlene kadar 100 ünite kan bağışında bulundu. Kan bağışının akşama kadar 200 üniteyi bulması bekleniyor. Amasya Kızılay Kan Bağış Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Umut Köksal, “Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Amasya İl Emniyet Müdürlüğümüzün işbirliği ile çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bugün burada tüm şube personelleri kan bağışında bulunuyorlar. Kanın tek kaynağı insan, Biliyoruz ki tek fabrikası insan kanın. O yüzden kan acil değil, sürekli bir ihtiyaç. Hepsine teşekkür ediyoruz bu konuda.” diye konuştu.