Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Şeker Fabrikası tarafından yapılan açıklamada; 69. Pancar Kampanyası bedeli ödenecek pancar bedelinin 1 milyar 15 milyon TL olduğu, bugüne kadar 902 milyon TL ayni ve nakdi ödeme gerçekleştirildiği, Kalan pancar bedelinin ise 113 milyon TL olduğu ve Kalan pancar bedellerinin 21.02.2023 Salı Günü kendilerine bağlı tüm bölgelerde aynı zamanda çiftçilerimizin hesaplarına yatırılacağı, Havuz hesaplarının ise 23.02.2023 Perşembe Günü hesaplara geçeceği açıklandı.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özarslan;
“Yüce Mevla, pancar bedellerinin tüm çiftçilerimize güle güle yemeyi ve hayırlı işlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. Pancar ekerek hem ülkemiz ekonomisine hem fabrikamıza katkıda bulunan tüm çiftçilerimize teşekkür ediyoruz. Bizler büyük bir aileyiz. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu vesileyle içerisinde bulunduğumuz 3 ayların, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. 6 Şubat 2023 tarihinde 10 ilimizde etkisini gösteren deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için Allah tan rahmet, yakınlarına ve necip milletimize sabır ve baş sağlığı dilerim. Milletimizin tek yürek olarak bir araya geldiği bu zor günlerde, yaraları sarmak için elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya kararlılıkla devam edeceğiz.” Dedi.